LearnDash ProPanel - en to nl translation catalogue (56 entries)

en: Update License
nl: Update Licentie

en: License Key:
nl: Licentie Code:

en: License Settings
nl: Licentie Instellingen

en: settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Select User
nl: Selecteer Deelnemer

en: Completed On
nl: Voltooid Op

en: User ID
nl: Deelnemer ID

en: Progress
nl: Voortgang

note: translators: User ID
en: User
nl: Deelnemer

en: Please choose a filter in ProPanel Reporting.
nl: Kies een filter in Rapportage.

en: No In-Progress items found
nl: Geen Gestart items gevonden

en: In Progress Breakdown
nl: Gestart Opgedeeld

en: No All-Progress items found
nl: Geen Alle-Voortgang items gevonden

en: Progress Distribution
nl: Voortgang Distributie

en: Essays Pending
nl: Verslagen in Afwachting

en: Assignments Pending
nl: Opdrachten in Afwachting

en: Total Students
nl: Totaal Studenten

en: No Results Found.
nl: Geen Resultaten Gevonden.

note: Plugin Name of the plugin
en: LearnDash ProPanel
nl: ProPanel

en: LearnDash ProPanel Reporting
nl: Rapportage

en: Per Page:
nl: Per Pagina:

en: Filter By:
nl: Filter Op:

en: Sending...
nl: Zenden...

en: Your Message
nl: Uw Bericht

en: Please select user(s) to send an email to.
nl: Select deelnemers om een email aan te versturen.

en: Points:
nl: Punten:

en: Failed
nl: Niet Geslaagd

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Result:
nl: Resultaat:

[ctx: Quiz Completed:]
note: translators: Quiz completed
en: %s Completed:
nl: %s Voltooid:

en: See User Progress
nl: Zie Deelnemer Voortgang

en: Started Date
nl: Gestart op Datum

en: Started Date (Duration)
nl: Gestart op Datum (Duratie)

en: Completed Date
nl: Voltooid op Datum

en: Completed Date (Duration)
nl: Voltooid op Datum (Duratie)

en: Last Page
nl: laatste Pagina

en: page
nl: Pagina

en: First Page
nl: Eerste Pagina

[ctx: activity widget pagnation next page link]
note: translators: activity widget pagnation next page link
en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

[ctx: activity widget pagnation previous page link]
note: translators: activity widget pagnation previous page link
en: &laquo; Previous
nl: &laquo; Vorige

en: Full Page
nl: Volledige Pagina

en: ProPanel License
nl: ProPanel Licentie

en: LearnDash is required to be activated before LearnDash ProPanel can work properly.
nl: LearnDash activatie is vereist voor LearnDash Propanel goed kan functioneren.

en: ProPanel Reporting
nl: Rapportage

en: Completed
nl: Voltooid

en: In Progress
nl: Gestart

en: Not Started
nl: Niet Gestart

en: ProPanel Progress Chart
nl: Voortgang Diagram

en: ProPanel Overview
nl: Overzicht

en: We do not have any email addresses to send your message to.
nl: We hebben geen email adressen waar we uw bericht aan kunnen sturen.

en: ProPanel Email: AJAX submission could not complete, please try again.
nl: Email: niet voltooid, probeer het nog een keer.

en: last_login_date
nl: laatste_login_datum

en: course_last_step_title
nl: cursus_laatste_stap_titel

en: course_last_step_type
nl: cursus_laatste_stap_type

en: course_last_step_id
nl: cursus_laatste_stap_id

en: ProPanel Activity
nl: Activiteit
