LearnDash ProPanel - en to pl translation catalogue (70 entries)

en: Update License
pl: Aktualizuj licencję

en: License Settings
pl: Ustawienia licencji

en: settings saved.
pl: ustawienia zapisane

en: Select User
pl: Wybierz

en: All Users
pl: Wszyscy użytkownicy

[ctx: Search Courses]
note: translators: Search Courses
en: Search %s
pl: Szukaj %s

en: All Groups
pl: Wszystkie grupy

en: Search Groups
pl: Szukaj

en: Completed On
pl: Ukończone w

en: User ID
pl: Id uczestnika

en: Progress
pl: Postępy

note: translators: User ID
en: User
pl: Uczestnik

[ctx: All Courses]
note: translators: All Courses
en: All %s
pl: Wszystkie %s

en: Search Users
pl: Szukaj

en: Download
pl: Pobierz csv

en: Please choose a filter in ProPanel Reporting.
pl: Proszę wybrać sposób filtrowania w panelu raportów

en: No In-Progress items found
pl: Nie znaleziono

en: In Progress Breakdown
pl: Wykres zmian w postępach

en: No All-Progress items found
pl: Nie znaleziono

en: Progress Distribution
pl: Wykres aktualnych postępów

en: Essays Pending
pl: Oczekujące opracowania

en: Assignments Pending
pl: Oczekujące zadania

[ctx: Courses]
note: translators: Courses.
en: %s
pl: %s:

en: Total Students
pl: Łącznie uczestników

en: No Results Found.
pl: nie znaleziono

en: ProPanel Progress Activity
pl:  Aktywność

en: Filter
pl: Zastosuj

en: Per Page:
pl: Wyświetlaj na stronie:

en: Filter By:
pl: Filtruj według:

en: Sending...
pl: Wysyłanie...

en: Send
pl: Wyślij

en: Your Message
pl: Twoja wiadomość

en: Please select user(s) to send an email to.
pl: Proszę wybrać użytkowników do których zostanie wysłana wiadomość e-mail.

en: Points:
pl: Punkty:

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Passed
pl: Zdane

en: Result:
pl: Wyniki:

[ctx: Quiz Completed:]
note: translators: Quiz completed
en: %s Completed:
pl: %s ukończył(a):

en: See User Progress
pl: Zobacz postępy

en: Started Date
pl: Data rozpoczęcia

en: Started Date (Duration)
pl: Data rozpoczęcia (czas trwania)

en: Completed Date
pl: Data ukończenia

en: Completed Date (Duration)
pl: Data ukończenia (przebieg)

[ctx: Export Quiz Data]
note: translators: Export Quiz Data
en: Export %s Data
pl: Eksportuj raporty %s

[ctx: Export Course Data]
note: translators: Export Course Data
en: Export %s Data
pl: Eksportuj raporty %s

en: Last Page
pl: Ostatnia strona

en: Next Page
pl: Następna strona

en: page
pl: strona

en: Previous Page
pl: Poprzednia strona

en: First Page
pl: Pierwsza strona

[ctx: activity widget pagnation next page link]
note: translators: activity widget pagnation next page link
en: Next &raquo;
pl: Dalej &raquo;

[ctx: activity widget pagnation previous page link]
note: translators: activity widget pagnation previous page link
en: &laquo; Previous
pl: &laquo; Powrót

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Full Page
pl: Cała strona

en: Filters
pl: Filtruj

en: Display Chart Orientation
pl: Orientacja wyświetlania wykresu

en: Display Chart
pl: Wyświetlaj wykres

en: Filter Users
pl: Filtruj

en: Filter Groups
pl: Filtruj

en: Show ProPanel Full Page
pl: Pokaż zaawansowane statystyki na pełnej stronie

en: ProPanel Reporting
pl: Raporty

en: Completed
pl: ukończone

en: In Progress
pl: w trakcie

en: Not Started
pl: nie rozpoczęte

en: ProPanel Progress Chart
pl: Wykres postępów

en: ProPanel Overview
pl: Przegląd

en: We do not have any email addresses to send your message to.
pl: Nie mamy żadnego adresu e-mail na który można wysłać wiadomość

en: ProPanel Filtering
pl:  Filtry

en: ProPanel Email: AJAX submission could not complete, please try again.
pl: Proszę spróbować ponownie

en: ProPanel Activity
pl: Aktywność
