LearnDash LMS - en to pl translation catalogue (510 entries)

en:  Options
pl: Opcje

en:  out of
pl:  z

en:  question(s)
pl: pytania

en: "Free" choice
pl: "Własna" odpowiedź

en: &lsaquo; prev
pl: &lsaquo; wstecz

en: (0 = All on one page)
pl: (0 = wszystko na jednej stronie)

en: (optional)
pl: (opcjonalnie)

en: (required)
pl: (wymagane)

en: -- Select Settings --
pl: -- Wybierz ustawienia --

en: -- Select a Certificate --
pl: -- Wybierz certyfikat--

en: <span style="color:green">Success: Email sent to %d group users.</span>
pl: <span style="color:green">Pomyślnie wysłałeś wiadomość do %d group users.</span>

en: ALL - The student must complete all the prerequisites
pl: Wszystkie - uczestnik musi wcześniej ukończyć wszystkie.

en: ANY (default) - The student must complete at least one of the prerequisites
pl: Dowolne (domyślnie) - uczestnik musi wcześniej ukończyć chociaż jedno

en: Access to certificate page is disallowed.
pl: Dostęp do strony z certyfikatem jest zabroniony

en: Action
pl: Działanie

en: Actions
pl: Działanie

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activate graduation
pl: Aktywuj oceny

en: Activate hint for this question?
pl: Aktywuj podpowiedź dla tego pytania?

en: Activate statistics
pl: Aktywuj statystyki

en: Add Media
pl: Dodaj media

en: Add New
pl: Dodaj nowy

[ctx: Add New Quiz Label]
en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Submitted Essay
pl: Dodaj nowe

[ctx: Add New Topic Label]
en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Add graduation
pl: Dodaj ocenę

en: Add new answer
pl: Dodaj nową odpowiedź

en: Add question
pl: Dodaj pytanie

en: Admin User Settings
pl: Ustawienia dla administratora

en: Admin e-mail settings
pl: Ustawienia administracyjne e-mail

en: All Submitted Essays
pl: Wszystkie opracowania

en: All fields have to be filled.
pl: Wszystkie pola muszą zostać wypełnione

en: Allow HTML
pl: Dopuszczalne html

en: Allow this assignment to be assigned points when it is approved.
pl: Umożliwia zdobycie punktów po akceptacji

en: Allowed variables
pl: Zwroty, które możesz wykorzystać w treści e-maila:

en: Anonymous
pl: Anonimowy

en: Anonymous user
pl: Anonimowy użytkownik

en: Answer type
pl: Rodzaj odpowiedzi

en: Answer:
pl: Odpowiedź

en: Answered
pl: Rozwiązany

en: Answers
pl: Odpowiedzi

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Approval Status
pl: Zaakceptowany status

en: Approve
pl: Akceptuj

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Ascending
pl: rosnąco

en: Assessment
pl: Ocena

en: Assign the max amount of points someone can earn for this assignment.
pl: Wpisz ilość punktów za wykonanie

en: Assigned Group(s) :
pl: Przypisane grup(a)y szkoleniowe:

en: Assignment
pl: Przesłane pliki

en: Assignments
pl: Przesłane pliki

[ctx: Assignments Menu Label]
en: Assignments
pl: Przesłane pliki

en: Associated Certificate
pl: Przypisz certyfikat

en: Associated Content
pl: Przypisana zawartość

en: Associated Settings
pl: Zapisane ustawienia

en: Auto Approve Assignment
pl: Automatyczne zatwierdzanie po przesłaniu pliku

en: Average Score
pl: Średni wynik

en: Award Points for Assignment
pl: Naliczyć punkty za wykonanie?

en: Back
pl: Powrót

en: Best user
pl: najlepszy uczestnik

en: Billing Cycle
pl: Okres rozliczeniowy

en: Billing Cycle for the recurring payments in case of a subscription.
pl: Okres rozliczeniowy dla szkoleń płatnych w subsrypcji

en: Buy Now
pl: Płatny jednorazowo

en: Cannot delete only answer
pl: Nie można usunąć tylko odpowiedzi

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category
pl: Kategoria

en: Certificate
pl: Certyfikat

en: Certificate Pending - Questions still need to be graded, please check your profile for the status.
pl: Certyfikat oczekujący - pytania nadal wymagają zaliczenia, sprawdź swój profil pod kątem statusu.

en: Certificate Shortcodes
pl: Shortcody certyfikatów

en: Certificate Threshold
pl: Próg do certyfikatu

en: Certificates
pl: Certyfikaty

[ctx: Certificates Menu Label]
en: Certificates
pl: Certyfikaty

en: Check
pl: Sprawdź

en: Check -> continue
pl: Sprawdź -> przejść dalej

en: Check and click update profile to permanently delete user's LearnDash course data. <strong>This cannot be undone.</strong>
pl: Zaznacz i kliknij aktualizuj profil aby usunąć informacje o uczestniku szkolenia. <strong>Uwaga operacja jest nieodwracalna.</strong>

en: Check this if you want to auto-approve the uploaded assignment
pl: Zaznacz, jeśli chcesz wybrać automatyczne zatwierdzanie przesłanych plików

en: Check this if you want to make it mandatory to upload assignment
pl: Zaznacz jeśli przesłanie pliku przez uczestnika ma być wymagane do zaliczenia

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Choose the sort order.
pl: Wybierz sposób sortowania

en: Click Here to Continue
pl: Dalej

en: Click for Help!
pl: Potrzebna pomoc?

en: Click the Export button below to export the transaction list.
pl: Kliknij przycisk Eksportuj poniżej, aby wyeksportować listę transakcji.

en: Click to toggle
pl: Kliknij aby rozwinąć

en: Closed
pl: Wewnętrzny

en: Collapse All
pl: Zwiń wszystko

en: Comments
pl: Pytania

en: Complete Your Purchase
pl: Zakończ zamówienie

en: Completed
pl: Ukończone

en: Copy questions
pl: Kopiuj pytanie

en: Correct
pl: Poprawnie

en: Correct answer was not selected!
pl: Poprawna odpowiedź nie została wybrana!

en: Count
pl: Licznik

en: Course
pl: Szkolenie

[ctx: Course Complete Report label: NO]
en: NO
pl: Nie

[ctx: Course Complete Report label: YES]
en: YES
pl: Tak

[ctx: Course Navigation Label]
en: %s Navigation
pl: Nawigacja %s

[ctx: Course Progress Bar Label]
en: %s Progress Bar
pl: Pasek postępu %s

[ctx: Course Status Label]
en: %s Status:
pl: %s:

[ctx: Course progress details link]
en: (details)
pl: (szczegóły)

en: Courses
pl: Szkolenia

en: Create
pl: Utwórz

en: Create new category
pl: Utwórz nową kategorię

en: Create new template
pl: Utwórz nowy szablon

en: Custom
pl: Własne

en: Custom Button URL
pl: Własny adres url przycisku

[ctx: Custom Essay post type status: Graded]
en: Graded
pl: Oceniane

[ctx: Custom Essay post type status: Not Graded]
en: Not Graded
pl: Nie oceniane

en: Custom Fields
pl: Własne pola

en: Custom Labels
pl: Własne nazwy

en: Custom field deleted.
pl: Własne pole usunięte.

en: Custom field updated.
pl: Własne pole zaktualizowane.

en: Custom fields enable
pl: Własne pola są aktywne

en: Data Upgrades
pl: Aktualizacja danych

en: Date
pl: Data

en: Day
pl: Dzień

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Permanently
pl: Usuń całkowicie

en: Delete all entries
pl: Usuń wszystkie

en: Delete answer
pl: Usuń odpowiedź

en: Delete graduation
pl: Usuń oceny

en: Delete selected Question Category
pl: Usuń zaznaczone kategorie pytań

en: Descending
pl: malejąco

en: Different points for each answer
pl: Różna ilość punktów dla każdej odpowiedzi

en: Display Position
pl: Wyświetlaj pozycję

en: Display category
pl: Wyświetla kategorie

en: Do you really want to reset the statistic?
pl: Czy naprawdę chcesz zresetować statystyki?

en: Download
pl: Pobierz

en: Drop-Down menu
pl: Lista rozwijalna

en: E-Mail settings
pl: Ustawienia e-maila

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Assignment
pl: Edytuj przesłane pliki

[ctx: Edit Quiz Label]
en: Edit %s
pl: Edytuj %s

en: Edit Submitted Essay
pl: Edytuj opracowanie

en: Edit list
pl: Edytuj listy

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Edit question
pl: Edytuj pytania

en: Email Message:
pl: Treść wiadomości:

en: Email Subject:
pl: Temat wiadomości

en: Entered on
pl: Wprowadzono

en: Error
pl: Błąd

en: Essay / Open Answer
pl: Opracowanie / własna odpowiedź

en: Essay Grading Status
pl: Status oceny opracowania

en: Essay Question
pl: Pytania do opracowania

en: Essay Question Title
pl: Tytuł opracowania

en: Essay Upload
pl: Wczytaj

en: Essay type not found
pl: Nie znaleziono opracowania

en: Examples:
pl: Przykłady:

en: Exclude
pl: Wykluczać

en: Exclude From Search
pl: Wyklucz z wyszukiwania

en: Expand All
pl: Rozwiń wszystko

en: Expire Access
pl: Dostęp wygasa

en: Expire Access After (days)
pl: Wygaś dostęp po (dniach)

en: Explanation of points calculation
pl: Wyjaśnienie do kalkulacji punktów

en: Export
pl: Eksport

en: Export Progress
pl: Eksportuj postępy

[ctx: Export Quiz Data Label]
en: Export %s Data
pl: Pobierz raporty dla %s

en: Export Results
pl: Eksport wyników quizów

[ctx: Export User Quiz Data Label]
en: Export User %s Data
pl: Pobierz wyniki dla %s

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: File have wrong format
pl: Plik ma niewłaściwy format

en: File is not compatible with the current version
pl: Plik nie jest kompatybilny z aktualną wersją

en: File was not uploaded
pl: Plik nie został dodany

en: Files you have uploaded
pl: Dodane pliki

en: Filter
pl: Filtruj

[ctx: Finish Quiz Button Label]
en: Finish %s
pl: Zakończ %s

en: Force user to answer each question
pl: Wymuś odpowiedź na wszystkie pytania

en: Global settings
pl: Ogólne ustawienia

en: Graded
pl: Ocenione

en: Group
pl: Grupa

en: Group Leader in :
pl: Menadzer grupy w:

en: Here you can create an assessment question.
pl: Tutaj możnna utworzyć pytanie do zadania.

en: Here you can enter solution hint.
pl: W tym miejscu można dodać podpowiedź

en: Hide "View question" button
pl: Ukryj przycisk "Pokaż pytania"

en: Hide correct questions - display
pl: Ukryj poprawne pytania - ekran

en: Hide correct- and incorrect message
pl: Ukryj wiadomość dla poprawnych i błędnych odpowiedzi

en: Hide question numbering
pl: Ukryj numerację pytań

en: Hide score - display
pl: Ukryj wynik - ekran

en: Hide the "View question" button in the Frontend.
pl: Ukryj "View question" dla uczestnika.

en: Hide title
pl: Ukryj tytuł

en: Hint
pl: Porada

en: Hint:
pl: Porada

en: History
pl: Histroia

en: Hour
pl: Godziny

en: How many entries should be shown on one page:
pl: Ilość elementów do wyświetlenia na stronie:

en: How many questions to be displayed on a page:
pl: Ile pytań ma być wyś

en: How should the user submit their answer?
pl: W jaki sposób ma odpowiedzieć użytkownik?

en: If this option is activated, all answers are displayed below each other, i.e. all questions are on a single page.
pl: Jeśli ta opcja jest aktywna, wszystkie odpowiedzi są wyświetlane jedna pod drugą tzn. wszystkie odpowiedzi na jednej stronie.

en: If you enable this option, custom fields are enabled.
pl: Jeśli funkcja jest aktywna, własne pola są włączone.

en: In Progress
pl: W trakcie...

en: Include in Reports
pl: Uwzględniaj w raportach

en: Incorrect
pl: Niepoprawnie

en: Information
pl: Informacje

en: Insert Shortcode
pl: Wstaw Shortcod

en: Is it open to all, free join, one time purchase, or a recurring subscription?
pl: Dostępne dla wszystkich, jednorazowo zamawiany czy wymaga zakupu subskrypcji?

[ctx: LMS License Tab Label]
en: LMS License
pl: Licencja LMS

en: Label after
pl: Etykieta po

en: Label before
pl: Etykieta przed

en: Landscape (default)
pl: Układ poziomy (domyślnie)

en: Leaderboard
pl: Tablica wyników

en: Leaderboard time format
pl: Ustawienia czasu dla tablicy wyników

en: LearnDash Categories
pl: Kategorie

en: LearnDash Certificate Options
pl: Opcje certyfikatów

en: LearnDash Data Upgrade
pl: Data aktualizacji

en: LearnDash Group
pl: Ustawienia grupy szkoleniowej

en: LearnDash LMS
pl: Platforma LMS

[ctx: Learndash Report Menu Label]
en: Reports
pl: Raporty

en: Leave this field unchecked if access never expires.
pl: Zostaw pole nieoznaczone jeśli dostęp nigdy nie wygasa.

en: Leave this field unchecked if points not used.
pl: Pozostaw pole puste jeśli punkty nie są wykorzystywane.

en: Leave this field unchecked if prerequisite not used.
pl: Pozostaw pole niezaznaczone jeśli warunek wstępny nie jest używany,

en: Lesson
pl: Zagadnienie

en: Lessons
pl: Zagadnienia

en: Letter / USLetter (default)
pl: Układ pionowy/ USLetter (domyślnie)

en: List Users
pl: Lista użytkowników

en: Loading
pl: Wcztywanie

en: Loading...
pl: Trwa wczytywanie...

en: Mark Complete
pl: Oznacz jako ukończone

en: Menu Order
pl: Kolejność menu

en: Message body:
pl: Wiadomość

en: Message shown to user
pl: Wiadomość dla uczestnika

en: Message with the correct / incorrect answer
pl: Wiadomość dla poprawnej / błędnej odpowiedzi

en: Message with the correct answer
pl: Wiadomość dla poprawnej odpowiedzi

en: Message with the incorrect answer
pl: Wiadomość dla błędnej odpowiedzi

en: Minimum score required to award a certificate, between 0 and 1 where 1 = 100%.
pl: Procent poprawnych odpowiedzi wymagany dla uzyskania certyfikatu, pomiędzy 0 i 1 gdzie 1 = 100%.

en: Minute
pl: Minuty

en: Month
pl: Miesiąc

en: Move to Trash
pl: Przesuń do kosza

en: Multiple choice
pl: Wielokrotny wybór

en: Name
pl: Nazwisko

en: New Submitted Essay
pl: Nowe opracowanie

en: New question
pl: Nowe pytanie

en: Newest entry
pl: od najnowszych

en: Next
pl: Następny

en: No
pl: Nie

en: No assignment found
pl: Nie znaleziono zadań

en: No assignment found in Trash
pl: Nie znaleziono zadań w koszu

en: No attempts
pl: Brak prób

en: No category
pl: Brak kategorii

en: No data available
pl: Brak dostepnych danych

en: No data will be deleted. Only LDAdvQuiz tables will be repaired.
pl: Dane zostaną usunięte.

en: No users.
pl: Brak uczestników

en: Not Approved
pl: Nie zatwierdzony

en: Not Graded
pl: Nie ocenione

en: Not Started
pl: Nie rozpoczęty

en: Not all fields completed.
pl: Nie wszystkie pola zostały uzupełnione

en: Not categorized
pl: Brak kategorii

en: Number
pl: Liczba

en: Number Answers
pl: Ilość odpowiedzi

en: Oldest entry
pl: od najstarszych

en: One entry per line
pl: Jeden w linii

en: Optional
pl: Opcjonalnie

en: Options
pl: Opcje

en: Options Updated.
pl: Opcje zostały zaktualizowane

en: Overview
pl: Podgląd

en: PDF Page Orientation
pl: Orientacja pliku PDF

en: PDF Page Size
pl: Rozmiar pliku pdf

en: PRINT YOUR CERTIFICATE
pl: Drukuj certyfikat

en: Page %d
pl: Strony %d

en: Parent:
pl: Rodzic:

en: Pass
pl: Zaliczone

en: Passing Percentage
pl: Próg zaliczenia

[ctx: Pending Certificate Status Label]
en: Pending
pl: Oczekujący

en: Percentage
pl: Procentowo

en: Please select user name:
pl: Proszę wybrać nazwę użytkownika

en: Points
pl: Punkty:

en: Points available
pl: Punkty do zdobycia

en: Points awarded
pl: Punkty zdobyte

en: Points for this question (Standard is 1 point)
pl: Punkty za to pytanie. (Standardowo 1 punkt)

en: Points scored
pl: Zdobyte punkty

[ctx: Post Type General Name]
en: Submitted Essays
pl: Opracowania

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Submitted Essay
pl: Opracowanie

en: Posts Per Page
pl: Wpisów na stronie

en: Prerequisites
pl: Wstęp

en: Preview
pl: Podgląd

[ctx: Previous Quiz Button Label]
en: View Previous Answers
pl: Pokaż poprzednie odpowiedzi

en: Profile
pl: Profil

en: Question
pl: Pytania

en: Question Category Deleted
pl: Kategoria pytań została usunięta

en: Question Category Saved
pl: Kategoria pytań została zapisana

en: Question Category management
pl: Zarządzanie kategoriami pytań

en: Question template Deleted
pl: Szablon pytań został usunięty

en: Question template Saved
pl: Szablon pytań został zapisany

en: Question template management
pl: Zarządzanie szablonami pytań

en: Questions
pl: Pytania

[ctx: Quiz Import/Export Tab Label]
en: Import/Export
pl: Import/eksport

[ctx: Quiz Leaderboard Tab Label]
en: Leaderboard
pl: Tablica wyników

[ctx: Quiz Passed Report label: NO]
en: NO
pl: Nie

[ctx: Quiz Passed Report label: YES]
en: YES
pl: Tak

[ctx: Quiz Statistics Tab Label]
en: Statistics
pl: Statystyki

[ctx: Quiz Submitted Essays Tab Label]
en: Submitted Essays
pl: Opracowania

en: Quiz-Name
pl: Nazwa quizu

en: Quizzes
pl: Quizy

en: Radio
pl: Wybór

en: Reached points
pl: Zdobyte punkty

en: Read more.
pl: Czytaj więcej

en: Recurring
pl: Dostępny w subskrypcji

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Repeats
pl: Ilość prób

en: Report
pl: Raport

[ctx: Reports Menu Label]
en: Reports
pl: Raporty

en: Required?
pl: Wymagane?

en: Reset Settings
pl: Resetuj ustawienia

en: Reset entire statistic
pl: Resetuj wszystkie statystyki

en: Reset statistics
pl: Resetuj statystyki

en: Reset the user identification
pl: Resetuj identyfikację uczestnika

en: Reset to Defaults
pl: Resetuj do ustawień domyślnych

en: Reset user statistics
pl: Resetuj statystyki użytkownika

en: Result
pl: Wynik

en: Results
pl: Wyniki

en: Return to
pl: Wróć do:

en: Return to Questions Overview
pl: Wróć do podglądu pytań

en: Review question
pl: Oceń pytanie

en: S. No.
pl: l.p.

en: Same text for correct- and incorrect-message?
pl: Ta sama wiadomość dla poprawnej i błędnej odpowiedzi?

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Options
pl: Zapisz opcje

en: Save as template
pl: Zapisz jako szablon

en: Save changed to selected Question Category
pl: Zapisz zmiany dla zaznaczonych kategorii pytań

en: Save order
pl: Zapisz schemat

en: Score
pl: Rezultat

en: Score
pl: Rezultat

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Assignments
pl: Szukaj zadań

en: Search Submitted Essays
pl: Szukaj opracowań

en: Search Users
pl: Szukaj

en: Search:
pl: Szukaj:

en: See upload below.
pl: Dodane pliki poniżej.

en: Select Question Category
pl: Wybierz kategorię

en: Select Question template
pl: Wybierz szablon pytań

en: Select a choice...
pl: Wybierz

en: Select a test:
pl: Wybierz quiz:

en: Select category
pl: Wybierz kategorię

en: Select example:
pl: Wybierz przykład:

en: Send
pl: Wyślij

en: Sending...
pl: Wysyłanie...

en: Separate multiple email addresses with a comma, e.g. wp@test.com, test@test.com
pl: Kilka adresów e-mail należy wpisać po przecinku np. wp@test.com, test@test.com

en: Set Number of Points for Assignment
pl: Ilość punktów za wykonanie

[ctx: Settings Menu Label]
en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shortcode
pl: Shortcody

en: Show
pl: Pokaż

en: Show average points
pl: Pokaż średnią punktów

en: Show category score
pl: Pokaż wynik kategorii

en: Show leaderboard
pl: Pokaż tablicę wyników

en: Show points
pl: Pokaż punkty

en: Single choice
pl: Wybór jednokrotny

en: Single choice options
pl: Opcje jednokrotnej odpowiedzi

en: Skip question
pl: Anuluj pytanie

en: Sort By
pl: Sortuj według

en: Sort Direction
pl: Kierunek sortowania

en: Sort by:
pl: Porządkuj według

en: Sort elements
pl: Uporządkuj elementy

en: Sort list by?
pl: Porządkuj listę według

en: Start export
pl: Start eksport

en: Start import
pl: Rozpocznij import

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Statistics IP-lock
pl: Blokowanie statystyk z jednego IP

en: Stats not enabled
pl: Statystyki są aktualnie niedostępne

en: Student
pl: Uczestnik

en: Subject
pl: Temat:

en: Submitted By
pl: Dodane przez

en: Submitted Essays
pl: Opracowanie

[ctx: Submitted Essays Menu Label]
en: Submitted Essays
pl: Opracowania

en: Submitted essays via a quiz question.
pl: Opracowanie jako pytanie

en: Submitted on: <b>%1$s</b>
pl: Dodane w: <b>%1$s</b>

en: Successfully
pl: Zakończone powodzeniem

en: Table is loading
pl: Tabela jest wczytywana...

en: Take this Course
pl: Zapisz się na szkolenie

en: Template Name
pl: Nazwa szablonu

en: Text
pl: Tekst

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: The label prefix shown after access has expired
pl: Przedrostek etykiety widoczny po jego użyciu wygasł

en: The label prefix shown before the access expires
pl: Przedrostek etykiety przed dostępem wygasa

en: The percent values in result text are incorrect.
pl: Wartość procentowa w odpowiedzi jest niewłaściwa

en: The statistic function have to be enabled.
pl: Statystyki muszą być włączone.

en: The user can only progress if the essay is marked as "Graded" and if the user has enough points to move on.
pl: Uczestnik może przejść dalej tylko wtedy, gdy esej został oznaczony jako "oceniony" i jeśli użytkownik ma wystarczająco dużo punktów, aby przejść dalej.

en: This field is auto-populated with the UserIDs of those who have access to this course.
pl: Pole jest automatycznie uzupełniane ID użytkowników, którzy mają dostęp do szkolenia.

en: This option requires additional plugin:
pl: Opcja wymaga dodatkowej wtyczki:

en: This points will be rewarded, only if the user closes the question correctly.
pl: Punkty zostaną naliczone tylko jeśli uczestnik zakończy odpowiedzi poprawnie

en: This response will be awarded full points automatically, but it can be reviewed and adjusted after submission.
pl: Po dodaniu odpowiedzi system naliczy maksymalną ilość punktów, ale odpowiedź może zostać dodatkowo oceniona przez prowadzącego.

en: This response will be awarded full points automatically, but it will be reviewed and possibly adjusted after submission.
pl: Odpowiedź otrzyma automatycznie wszystkie punkty, ale zostanie ona sprawdzona i ewentualnie poprawiona.

en: This response will be reviewed and graded after submission.
pl: Ta odpowiedź zostanie sprawdzona i oceniona po wysłaniu.

en: Time
pl: Czas

en: Time Limit
pl: Do zakończenia pozostało:

en: Time Spent
pl: Czas spędzony

en: Time format:
pl: Format czasu

en: Time has elapsed
pl: Czas się skończył

en: Title
pl: Tytuł

en: Title is not filled!
pl: Tytuł nie został wypełniony!

en: Title:
pl: Tytuł

en: To:
pl: Do:

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Topic
pl: Temat

en: Topics
pl: Tematy

en: Total
pl: Razem

en: Total Points
pl: Łączna ilość punktów

en: Transactions
pl: Transakcje

[ctx: Transactions Tab Label]
en: Transactions
pl: Transakcje

en: Type
pl: Rodzaj

en: Type your response here
pl: Wpisz odpowiedź w tym miejscu

en: UR = unregistered user, R = registered user
pl: UR = niezarejestrowany uczestnik, R = zarejestrowany uczestnik

en: Ungraded
pl: Nieocenione

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update & Approve
pl: Aktualizuj i zatwierdź

en: Update Options
pl: Aktualizuj

en: Update Submitted Essay
pl: Aktualizuj opracowania

en: Update User
pl: Aktualizuj

en: Upload
pl: Wczytaj

en: Upload Assignment
pl: Aby zaliczyć uczestnik musi przesłać własny plik

en: Upload Image
pl: Wczytaj obraz

en: Upload was not provided for this question
pl: Nie przesłano odpowiedzi dla tego pytania

en: Upload your answer to this question.
pl: Wczytaj plik, aby dodać własną odpowiedź

en: Use Default
pl: Użyj domyślnych

en: Use Paypal
pl: Użyj Paypal

en: User
pl: Uczestnik

en: User Description
pl: Opis uczestnika

en: User Display Name
pl: Nazwa wyświetlana

en: User Email
pl: Email

en: User First Name
pl: Imię

en: User Last Name
pl: Nazwisko

en: User Login
pl: Login

en: User Nicename
pl: pseudonim

en: User Reports
pl: Raporty do pobrania

en: User e-mail notification
pl: Powiadomienia e-mail wysyłane do uczestnika

en: Username
pl: Imię

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Video URL
pl: Adres url wideo

en: View Assignment
pl: Pokaż przesłane pliki

en: View Submitted Essay
pl: Pokaż opracowania

en: View uploaded file
pl: Pokaż dodane pliki

en: WP-Pro-Quiz
pl: Pro-Quiz

en: Where should leaderboard be displayed:
pl: Gdzie ma być wyświetlana tablica wyników:

en: Where should the fields be displayed:
pl: Gdzie ma być wyświetlane pole:

en: Which users should be displayed:
pl: Którzy uzytkownicy mają zostać wyświetleni

en: XML could not be loaded.
pl: XML nie może zostać wczytany

en: Year
pl: Rok

en: Yes
pl: Tak

en: Yes/No
pl: Tak/Nie

en: You can create custom fields, e.g. to request the name or the e-mail address of the users.
pl: Można utworzyć własne pola np. wymóg wpisania nazwy lub adresu e-mail uczestnika.

en: You can manage categories in global settings.
pl: Kategoriami można zarządzać w ustawieniach ogólnych.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Nie posiadasz uprawnień dostępu do tej strony.

en: You must answer this question.
pl: Odpowiedź na to pytanie jest obowiązkowa.

en: You must fill out this field.
pl: Pole musi zostać uzupełnione.

en: You must specify a date.
pl: Musisz podać datę.

en: You must specify a name.
pl: Musisz wpisać nazwę

en: You must specify a number.
pl: Musisz podać numer

en: You must specify a template name.
pl: Należy wybrać nazwę szablonu

en: You must specify a text.
pl: Musisz podać tekst.

en: You must specify an email address.
pl: Musisz podać właściwy adres e-mail

en: Your score
pl: Twój wynik

en: all
pl: wszystkie

en: approve
pl: zatwierdź

en: average
pl: średnio

en: back to overview
pl: wróć do podglądu

en: cancel
pl: anuluj

en: close
pl: Zamknij

en: day(s)
pl: dni(s)

en: edit
pl: edytuj

en: for all users
pl: dla wszystkich uczestników

en: from:
pl: od:

en: in percent
pl: w procentach

en: insert automatically
pl: wstaw automatycznie

en: load template
pl: Wczytaj szablon

en: loading
pl: trwa wczytywanie...

en: month(s)
pl: miesięcy(s)

en: next  &rsaquo;
pl: dalej  &rsaquo;

en: only anonymous users
pl: tylko anonimowi

en: only registered users
pl: tylko zarejestrowani uczestnicy

en: or
pl: lub

en: per Page
pl: na stronę

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Auto-enroll
pl: %s Automatyczna rejestracja

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Categories
pl: Kategorie (%s)

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Category
pl: Kategoria (%s)

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Complete
pl: %s ukończone

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Content
pl: %s zawartość

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Expire Status
pl: %s status wygaśnięcia

[ctx: placeholder: Course]
en: %s In Progress
pl: %s w trakcie

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Info
pl: %s informacje

[ctx: placeholder: Course]
en: %s List
pl: %s lista

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Not Started
pl: %s Nie rozpoczęte

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Points
pl: %s opcje

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Progress
pl: Postępy w %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Tag
pl: Tag (%s)

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Tags
pl: Tagi (%s)

[ctx: placeholder: Course]
en: All %s Categories
pl: Wszystkie kategorie %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Edit %s Category
pl: Edytuj kategorie %s

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash %s Builder
pl: %s tagi

[ctx: placeholder: Course]
en: Search %s Categories
pl: Szukaj kategorii %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Show Earned %s Points
pl: Pokaż punkty zdobyte w %s

[ctx: placeholder: Course]
en: User %s Points
pl: %s  punkty zdobyte

[ctx: placeholder: Courses]
en: My %s
pl: Moje %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Categories
pl: Kategorie %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Category
pl: Kategoria %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: All %s Categories
pl: Wszystkie kategorie %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Info
pl: %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s List
pl: lista %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Categories
pl: Kategorie %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Category
pl: Kategoria %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Materials
pl: %s opcje

[ctx: placeholder: Topic]
en: Add New %s Tag
pl: Dodaj nowe %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: All %s Categories
pl: Wszystkie kategorie %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: All %s Tags
pl: Wszystkie tagi %s

[ctx: placeholder: link to LearnDash Data Upgrade admin page]
en: LearnDash Notice: Please perform a %s. This is a required step to ensure accurate reporting.
pl: Proszę wykonać %s. Jest to wymagany krok w celu zapewnienia dokładnego raportowania.

[ctx: placeholders: (1) will be Course, Lesson or Quiz sigular. (2) Course sigular label]
en: To take this %1$s, you need to complete the following %2$s first:
pl: Aby rozpocząć to %s,wymagane jest ukończenie wcześniej %s.

[ctx: placeholders: date/time, user name]
en: Last run: %1$s by %2$s
pl: Ostatnio uruchomione %s przez %s

en: save
pl: zapisz

en: select
pl: wybierz

en: template name
pl: nazwa szablonu

en: week(s)
pl: tygodni(s)

en: year(s)
pl: lat (s)
